– wzmacnia mięśnie całego ciała              

– pozwala na wyizolowaną pracę poszczególnych mięśni

– rzeźbi i podkreśla mięśnie                     

– sprzyja intensywnemu spalaniu tkanki tłuszczowej

– treningu z wykorzystaniem sztang  i wolnych obciążeń       

– adresowany do kobiet i mężczyzn

Body Pump to autorski program opracowywany przez nasz trenerski team Agnieszkę i Adama Derdzikowskich. Jest to nie tylko typowy trening wzmacniający. Dzięki dużej ilości powtórzeń, wykonywanych w tempie na umiarkowanych i dużych obciążeniach pobudza metabolizm, co znacznie sprzyja spalaniu tłuszczu.

Trening jest idealną propozycją zarówno dla mężczyzn jak i dla Kobiet.

Tak, tak – dla Kobiet również!

Często Panie uważają, że podnoszenie ciężarów zbuduje im zbyt dużą masę mięśniową, przez co ich sylwetka nabierze męskich cech. Jest to absolutny mit! O ile mężczyźni, z uwagi na hormony mogą liczyć na taki efekt Body Pump, to z tego samego powodu, kobiety (bez wsparcia chemii i nielegalnych środków) nigdy nie będą miały męskiej muskulatury.

Podczas treningu każdy dobiera sobie obciążenie na miarę swoich możliwości. Zatem ilość podnoszonych kilogramów nie będzie sprzyjała NADMIERNEJ budowie masy u kobiet i jednocześnie pozwoli ją zbudować u mężczyzn.

Mężczyźni jak i kobiety cenią Body Pump, gdyż daje możliwość zbudować i podkreślić ładną rzeźbę ciała. Kobiety mają okazję skupić się na wzmocnieniu górnych partii (pomyśl o ładnie podkreślonym dekolcie, plecach i ramionach w czasie lata), a Panowie mają niepowtarzalną okazję, by do pracy zmusić również swoje nogi.

Jeśli interesuję Cię mocne ciało, rzeźba i spalanie tłuszczu, a to wszystko przy dobrym beacie  – zapraszamy na Body Pump 🙂