Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Diana Łukaszewska, jestem fizjoterapeutą, dyplomowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki.

Moje motto: „Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”.

Moim celem jest niesienie pomocy ludziom chcącym zadbać o swoją sylwetkę, ale także o zdrowie i wspaniałe samopoczucie. Nabyte wykształcenie oraz zaangażowanie pozwala mi zapewnić Ci współpracę na najwyższym poziomie.  Nieustannie poszerzam wiedzę, uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz warsztatach fitness (Profii Fitness School, Open Mind, Reebok, IFFA). Kształcę się pod okiem najwybitniejszych fizjoterapeutów w Polsce jak i za granicą oraz uczestniczę w wielu międzynarodowych konwencjach. Dbam o to, aby każdy trening oraz każde zajęcia były inne od poprzednich, inspirujące, a także motywujące do dalszego działania.Na treningach jestem wymagająca, dbam o zachowanie poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo, ale również o to by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy.

Prowadzę:

– konsultacje fizjoterapeutyczne, wizyty masażowe,

– treningi indywidualne,

– zajęcia grupowe z następujących technik: Pilates, Zdrowy kręgosłup,Yoga, Rozciąganie, Gimnastyka rehabilitacyjna

Dołożę wszelkich starań, abyś pokochał/a swoje ciało i czerpał/a radość płynącą z aktywności fizycznej. Pragnę zachwycić Cię aktywną formą spędzania wolnego czasu, którą zafascynujesz swoją rodzinę, przyjaciół, a może nawet sąsiadów.

Jestem bardzo otwarta w kontaktach międzyludzkich i wrażliwa na potrzeby innych. Te cechy pomagają mi odnaleźć się w pracy trenera przyjaznego swoim podopiecznym. Moim zadaniem jest rozbudzić w Tobie pasję i zamiłowanie do aktywności fizycznej, a także wskazać Ci drogę do pokonania słabości własnego ciała. Z każdym treningiem, sumienną i systematyczną praca pragnę zbliżyć Cię do postawionego sobie celu.

Pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy to jak wygląda Twoje ciało!

Musisz dokonać WYBORU, skorzystać z SZANSY, jeśli chcesz coś ZMIENIĆ.

Wybierz zdrowy styl życia, podejmij walkę o samą/ego siebie. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu zmienisz się w osobę, która wie jak sięgnąć po to czego pragnie i o czym marzy.

Stań się najlepszą wersją siebie!

Jeśli czujesz, że wykonujesz ćwiczenia nieporadnie czy też niedbale bądź trenujesz już od jakiegoś czasu, a w dalszym ciągu nie uzyskujesz upragnionych efektów, to trening indywidualny jest właśnie dla Ciebie. Być może nie wiesz od czego zacząć swoją drogę do wymarzonej sylwetki albo próbujesz zaradzić bólom pleców czy kolan, wtedy to właśnie Tobie dedykowany jest trening indywidualny.

Pozwól sobie pomóc !

Chciałabym, abyśmy pamiętali o tym, że zadbane ciało to coś więcej niż ładny wygląd. To symbol odzwierciedlający jedne z najpiękniejszych cech charakteru:

Silną wolę

Wytrwałość

Samodyscyplinę

Upór

Asertywność

Pewność siebie

To coś czego nie można kupić, czego nie można ukraść, pożyczyć, a nawet odziedziczyć. Bierze się to tylko i wyłącznie z własnej ciężkiej pracy.

Prywatnie… wieczna narzeczona Pana Jakuba. Miłośniczka jazdy na rowerze i rolkach, która prowadząc auto doprowadza innych do palpitacji serca, a samą siebie do choroby lokomocyjnej. Uwielbia dalekie podróże w nieznane, wszystko co słodkie i rozpieszczającą kuchnię swojego Lubego. Słucha muzyki absolutnie wszędzie i w każdym momencie. Kocha taniec, za to, że pozwala na luksus bycia sobą ’’tu i teraz’’. Nieuleczalnie uzależniona od sportu w każdej możliwej postaci. Niezłomnie wierzy, że bez względu na to gdzie teraz jesteśmy, możemy być kim chcemy, robić co chcemy i mieć to czego pragniemy.