Instruktor fitness

Studiuję na Politechnice Łódzkiej, na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Sport i muzyka towarzyszą mi od najmłodszych lat. Zaczynałam od tańca, trenowałam siatkówkę, potem tenis, skończyłam szkołę muzyczną I-ego stopnia.

Próbowałam już wielu rzeczy ale to właśnie fitness, w którym zakochałam się kilka lat temu, okazał się moją największą pasją. Od 2014 roku jest także sposobem na życie. Praca w tym zawodzie sprawia mi ogromną radość, zwłaszcza gdy zauważam zadowolenie na twarzach osób przychodzących na moje zajęcia. Zawsze staram się motywować ludzi do ćwiczeń i zarażać ich swoją pasją.

Uwielbiam treningi kondycyjne oraz wzmacniające z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. Dużą uwagę zwracam na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz na to, by ćwiczenia były dobrane odpowiednio do zaawansowania osób ćwiczących. Treningi przygotowuję w taki sposób, aby zamierzone efekty były szybko widoczne, mięśnie wzmocnione a wydolność organizmu znacznie poprawiona. Na moich treningach nie ma czasu na nudę a duża dawka pozytywnej energii jest gwarantowana!