MAMO-SFERA

Odpowiednie ćwiczenia wzmacniające, ćwiczenia oddechowe oraz rozciągające pomagają zachować dobrą kondycję oraz przygotować się do porodu. Poprawa funkcjonowania układu krążenia wpływa na lepsze ukrwienie macicy i łożyska co pozytywnie wpływa na rozwój płodu.Poród to dla przyszłej Mamy wysiłek porównywalny z przebiegnięciem maratonu. Tak więc, mówimy niemalże o treningu przygotowującym ciężarne „zawodniczki” do swojego życiowego dystansu. 

Jeśli lekarz prowadzący wyraża zgodę na aktywność w trakcie ciąży to serdecznie zapraszamy przyszłe Mamy na zajęcia:

Mamy, które już urodziły zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach

FITNESS Z MALUSZKIEM.

Ty ćwiczysz, a Twoje dziecko rozwija się sensomotorycznie. Trening ten ze względu na swój ogólnorozwojowy przebieg, który pomoże Ci wrócić do formy po ciąży i porodzie. Różni się od innych treningów przede wszystkim tym, że odbywa się w towarzystwie Twojego dziecka. Na zajęciach pracujemy nad kondycją mięśni całego ciała, ale duży nacisk kładziemy na poprawę stabilizacji kręgosłupa i na ćwiczenia mięśni dna miednicy. Świeżo upieczone mamy uczą się też odpowiednio trzymać i podnosić dzieci, by równomiernie stymulować ich rozwój i nie przeciążać swojego kręgosłupa. Poza tym ćwicząc i bawiąc się z dziećmi, wspomagamy ich rozwój psychoruchowy.

SENSORAKI

To warsztaty sensoryczne rekomendowane dla maluchów: 4-18 miesiąca życia. Rodzice poprzez udział we wspólnej zabawie wspierają rozwój swego dziecka.  Stymulując zmysł dotyku, równowagi, czucia głębokiego, wzroku, słuchu, smaku i węchu rozwijamy u maluchów układ nerwowy oraz motorykę, a to wszystko poprzez zabawę. Warsztaty pielęgnują wieź między dzieckiem a rodzicem, ale jest to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń między rodzicami.