Nasz Team

Malwina Waszkowska

Jestem dietetykiem, swoje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku Dietetyka. Uczestniczę w szkoleniach, konferencjach, na których pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności. Lubię podejmować nowe wyzwania. W pracy z pacjentem, podchodzę do każdego indywidualnie. Moim zadaniem jest motywacja do stałej zmiany nawyków żywieniowych. Prywatnie jestem miłośniczką sportu, szczególnie fitnessu i biegania – także tego z dużą dawką adrenaliny, jakim jest runmageddon. Ponadto uwielbiam górskie wędrówki.

Anna Materak

Od zawsze byłam osobą energiczną, jako nastolatka tańczyłam w szkolnej grupie Cheerleaderek, a kilka lat później  zaczęłam ćwiczyć. Początkowo w domowym zaciszu, naśladując znane trenerki, potem w różnych łódzkich klubach, aż trafiłam do Biosfery i… zostałam na dobre! Obecnie już jako instruktor fitness dbam o to, by uczestnicy moich zajęć przychodzili na nie z uśmiechem.

Fitness jest dla mnie sposobem na relaks po ciężkim dniu. Pozwala oczyścić głowę, a przy okazji zadbać o zdrowie i świetną formę. Jest taką wisienką na torcie bez której dzień jest… niekompletny!

Moją ulubioną formą „relaksu” są treningi interwałowe i siłowe/wzmacniające.

Na swoich zajęciach zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz na to, by ćwiczenia były odpowiednie do stopnia zaawanasowania uczestników. Treningi przygotowuję tak, by efekty osób trenujących były szybko „odczuwalne” i widoczne, a satysfakcja – gwarantowana! Zapraszam na zajęcia! J

Julia Grzelak

Swoją regularną przygodę z fitnessem zaczęłam w wieku 16 lat jako uczestniczka zajęć na trampolinach i zakochałam się w nich od pierwszego skoku! Ta energia, mocne bity i litry wylanego potu stały się niemalże moją codziennością. Po kilku latach bycia tylko uczestniczką zajęć uznałam, że to za mało – ja pragnęłam takie zajęcia prowadzić! Marzenie spełniło się w 2020 roku, kiedy to skończyłam kurs pod okiem trenerów BIOSFERY – Diany i Adama. Na co dzień studiuję Turystykę i Rekreację na Uniwersytecie Łódzkim oraz z uśmiechem witam Biosferaków zza lady recepcji Nie boję się wyzwań, uwielbiam próbować nowych rzeczy. Zdecydowanie jestem typem działaczki i lubię mieć wszystko pod kontrolą. Po godzinach pracy i nauki – miłośniczka malowania farbami po numerach, łamigłówek i głaskania mojego psiaka

ZALETY: towarzyska, ambitna, empatyczna

WADY: zbyt wrażliwa, zapominalska, wielka fanka wszystkiego co słodkie HOBBY: taniec, podróże, makijaż

ZNAK ZODIAKU: wodnik

Marek Nowicki

Przygodę z Kalisteniką i Street Workout’em zacząłem w 2016 roku; początkowo jako samouk na osiedlowym placu treningowym oraz jako uczestnik zajęć w klubie. Zwykłe treningi szybko przerodziły się w pasję. Zacząłem brać udział w szkoleniach, stawiając na rozwój własnych umiejętności oraz wiedzę. W klubie prowadzę zajęcia na treningach obwodowych – treningi o charakterze głównie siłowym, ale i nie tylko. Podczas zajęć skupiam się na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń, zawsze zależy mi na odpowiednim dobraniu treningu dla każdej osoby i przyjemnej atmosferze na zajęciach.

KURSY I SZKOLENIA

02.2018

Instruktor Street Workout Level 1

Organizator: Ghetto Workout Poland

02.2018

Anatomia Funkcjonalna

Organizator: PTA - Personal Training Academy

03.2018

Dietetyka

Organizator: PTA - Personal Training Academy

05.2018

Instruktor Street Workout Level 2

Organizator: Ghetto Workout Poland

10.2018

Trener Personalny o specjalizacji Kalistenika

Organizator: Ghetto Workout Poland

09.2019

Zdrowy Kręgosłup

Organizator: PTA - Personal Training Academy

Natalia Poterek

Aktywność fizyczna od zawsze była wpisana w moje życie. Ruch towarzyszy mi od najmłodszych lat. Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się od tańca. Później chodzić na zajęcia fitness, aż sama zapragnęłam stanąć po tej drugiej stronie, prowadzić zajęcia i naładowywać energią uczestników moich zajęć. Dlatego też od 2 lat jestem instruktorem fitness. Dzień bez sportu uważam za stracony. Zawsze aktywnie spędzam czas. Swoje zamiłowanie do sportu pogłębiam również na siłowni lub hobbistycznie jeżdząc na rolkach. Ćwicząc czuję, że żyję. Sport to ENDORFINY. Taki sam efekt chcę wywoływać u wszystkich uczestników swoich zajęć. Specjalizuje się głównie w treningach dynamicznych, ale również stawiam na siłowe. Zajęcia, które prowadzę dają efekty oraz ładowują pozytywną energią.

Agnieszka Derdzikowska

Z wykształcenia jestem psychologiem. W życiu zawodowym zajmowałam się PR, muzyką, szkoleniami. Mimo, iż w szkole podstawowej trenowałam pływanie, jeszcze kilka lat temu byłam kanapowcem, który zajadając ciasto czekoladowe dziwił się, że bieganie może być fajne!

Aż w swoje urodziny powiedziałam mężowi, że chcę iść pobiegać! Nie wiadomo, które z nas było bardziej zdziwione, ale to właśnie wtedy się zaczęło…

Sport stał się moją pasją, sposobem na świetny humor, zdrowie, na życie, a przede wszystkim inwestycją w sprawność na długie lata życia.

Pamiętam jeszcze czasy, gdy bałam się zadyszki, wysiłku, gdy w trakcie Tabaty robiło mi się słabo. Nawet nie zauważyłam kiedy to wszystko minęło.

Dziś – im mocniejszy trening, tym większa frajda.

Wiem, jak trudno jest zacząć, wyjść ze strefy własnego komfortu. Ale sama jestem najlepszym przykładem, że naprawdę można i chętnie Cię do tego przekonam!

Uwielbiam treningi interwałowe, łączące budowanie wydolności i siły.

Gdy głowa krzyczy, że już nie możesz  – to jej udowodnij, że jest w błędzie i zrób jeszcze 4 powtórzenia !!

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA !

Adam Derdzikowski

Instruktor fitness/Trener personalny

Specjalizuję się w treningach nastawionych na spalanie tkanki tłuszczowej, podnoszenie tempa metabolizmu. Uwielbiam treningi interwałowe, obwodowe. Przygotowuję również i prowadzę zajęcia biegowe dla początkujących – pokazuję i uczę podczas nich, jak biegać, aby dobrze się czuć zarówno podczas biegu jak i po nim.

Ćwiczenia i treningi przygotowuję tak, aby podnosiły wydolność organizmu, dając uczestniczkom i uczestnikom zajęć coraz lepsze efekty treningowe: możliwość zrobienia większej ilości powtórzeń, możliwość wykonania ćwiczeń w szybszym tempie, wydłużenie czasu przed uczuciem zmęczenia. Przy tak ułożonych i wykonywanych treningach, chudnięcie i smuklenie sylwetki stają się efektami ubocznymi, które zawsze się pojawiają.

Z wykształcenia jestem socjologiem i trenerem biznesu. Wiele lat trenowałem dla siebie, zarażając pasją do ruchu i ćwiczeń coraz więcej osób. Obecnie regularnie prowadzę w łódzkich klubach fitness zajęcia kształtujące sylwetkę i budujące kondycję.

Diana Łukaszewska

Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Diana Łukaszewska, jestem fizjoterapeutą, dyplomowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki.

Moje motto: „Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”.

Moim celem jest niesienie pomocy ludziom chcącym zadbać o swoją sylwetkę, ale także o zdrowie i wspaniałe samopoczucie. Nabyte wykształcenie oraz zaangażowanie pozwala mi zapewnić Ci współpracę na najwyższym poziomie.  Nieustannie poszerzam wiedzę, uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz warsztatach fitness (Profii Fitness School, Open Mind, Reebok, IFFA). Kształcę się pod okiem najwybitniejszych fizjoterapeutów w Polsce jak i za granicą oraz uczestniczę w wielu międzynarodowych konwencjach. Dbam o to, aby każdy trening oraz każde zajęcia były inne od poprzednich, inspirujące, a także motywujące do dalszego działania.Na treningach jestem wymagająca, dbam o zachowanie poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo, ale również o to by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy.

Prowadzę:

– konsultacje fizjoterapeutyczne, wizyty masażowe,

– treningi indywidualne,

– zajęcia grupowe z następujących technik: Pilates, Zdrowy kręgosłup,Yoga, Rozciąganie, Gimnastyka rehabilitacyjna, Trening MDM

Dołożę wszelkich starań, abyś pokochał/a swoje ciało i czerpał/a radość płynącą z aktywności fizycznej. Pragnę zachwycić Cię aktywną formą spędzania wolnego czasu, którą zafascynujesz swoją rodzinę, przyjaciół, a może nawet sąsiadów.

Jestem bardzo otwarta w kontaktach międzyludzkich i wrażliwa na potrzeby innych. Te cechy pomagają mi odnaleźć się w pracy trenera przyjaznego swoim podopiecznym. Moim zadaniem jest rozbudzić w Tobie pasję i zamiłowanie do aktywności fizycznej, a także wskazać Ci drogę do pokonania słabości własnego ciała. Z każdym treningiem, sumienną i systematyczną praca pragnę zbliżyć Cię do postawionego sobie celu.

Pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy to jak wygląda Twoje ciało!

Musisz dokonać WYBORU, skorzystać z SZANSY, jeśli chcesz coś ZMIENIĆ.

Wybierz zdrowy styl życia, podejmij walkę o samą/ego siebie. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu zmienisz się w osobę, która wie jak sięgnąć po to czego pragnie i o czym marzy.

Stań się najlepszą wersją siebie!

Jeśli czujesz, że wykonujesz ćwiczenia nieporadnie czy też niedbale bądź trenujesz już od jakiegoś czasu, a w dalszym ciągu nie uzyskujesz upragnionych efektów, to trening indywidualny jest właśnie dla Ciebie. Być może nie wiesz od czego zacząć swoją drogę do wymarzonej sylwetki albo próbujesz zaradzić bólom pleców czy kolan, wtedy to właśnie Tobie dedykowany jest trening indywidualny.

Pozwól sobie pomóc !

Chciałabym, abyśmy pamiętali o tym, że zadbane ciało to coś więcej niż ładny wygląd. To symbol odzwierciedlający jedne z najpiękniejszych cech charakteru:

Silną wolę

Wytrwałość

Samodyscyplinę

Upór

Asertywność

Pewność siebie

To coś czego nie można kupić, czego nie można ukraść, pożyczyć, a nawet odziedziczyć. Bierze się to tylko i wyłącznie z własnej ciężkiej pracy.

Prywatnie… Miłośniczka jazdy na rowerze i rolkach, która prowadząc auto doprowadza innych do palpitacji serca, a samą siebie do choroby lokomocyjnej. Uwielbia dalekie podróże w nieznane, wszystko co słodkie i rozpieszczającą kuchnię swojego Lubego. Słucha muzyki absolutnie wszędzie i w każdym momencie. Kocha taniec, za to, że pozwala na luksus bycia sobą ’’tu i teraz’’. Nieuleczalnie uzależniona od sportu w każdej możliwej postaci. Niezłomnie wierzy, że bez względu na to gdzie teraz jesteśmy, możemy być kim chcemy, robić co chcemy i mieć to czego pragniemy.