Ogłaszamy nabór na Szkolenie INSTRUKTOR FITNESS i TRENER PERSONALNY

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca czerwca!

Skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły↩

Agnieszka Derdzikowska
☎604 541 609
Diana Kilinowska
☎721 383 878
Adam Derdzikowski
☎502 029 550

Jeśli chcesz zostać Instruktorem Fitness oraz/bądź Trenerem Personalnym zapisz się na III POZIOMOWY system szkolenia, dzięki któremu już po pierwszym etapie możesz prowadzić treningi.

Nasza Szkoła stawia przede wszystkim na praktykę, dlatego przed rozpoczęciem szkolenia wymagamy potwierdzonego uczestniczenia w zajęciach grupowych, podczas których nie tylko doświadczysz konkretnych form zajęć i ćwiczeń, ale wykorzystasz udostępnione przez nas narzędzia służące refleksji i nauce.

Samo szkolenie w ogromnej mierze oparte jest na praktyce. Nie tylko będziesz wykonywać ćwiczenia, ale prowadzić poszczególne fragmenty treningu, obserwować i korygować innych uczestników szkolenia. Na koniec, jeszcze przed egzaminem zdobędziesz ostateczne szlify podczas praktyk. Wejdziesz na komercyjne zajęcia realizowane przez Klub BIOSFERA i pod okiem naszych trenerów będziesz prowadzić fragmenty, a nawet całe lekcje. Za każdym razem otrzymasz rzetelną informację zwrotną.


📣POZIOM I

WSPÓLNY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH I INSTRUKTORÓW FITNESS.

📌Poznasz, nauczysz się wykonywać i uczyć wykonywania podstawowych wzorców ruchowych. Do tego , nauczysz się wykorzystywać powszechne sprzęty fitness, które urozmaicą trening i spotęgują efekty.

📌Nauczysz się anatomii funkcjonalnej, dzięki czemu nie tylko będziesz wiedzieć jak nazywają się i przebiegają poszczególne mięśnie, ale jak działają i w jakich ćwiczeniach są aktywne.

📌Poznasz podstawowe formy zajęć, które pozwolą Ci prowadzić treningi indywidualne oraz grupowe bez konieczności pracy z muzyką i nauki choreografii.

📌Nauczysz się wybierać takie formy treningów, które pozwolą na realizację celów (budowanie siły, podnoszenie wydolności, spalanie)

📌Nauczysz się obserwować Podopiecznych. Wychwytywać ich ograniczenia, zauważać możliwości, błędy i poprawnie korygować ich ruchy. Motywować do pracy, udzielać informacji zwrotnej.


Bez względu na to czy chcesz być Trenerem Personalnym czy Instruktorem Fitness musisz posiadać wiedzę i umiejętności obejmujące POZIOM I szkoleń. 

Łącząc dwie grupy, damy Wam możliwość większej wymiany doświadczeń, obserwacji większej ilości przypadków (każdy uczestnik to osobny przypadek, a uczyć się będziecie na sobie). Dodatkowo, kończąc POZIOM I od razu możesz rozpocząć pracę.

Głębsze „tajniki” pracy trenera czy instruktora ( np. praca na siłowni czy budowa zajęć w oparciu o muzykę) poznasz na POZIOMIE II szkolenia. Możesz wybrać, którą drogą chcesz iść dalej.

🕒CZAS TRWANIA
3 weekendy (SB i ND) + 1 dzień na egzamin

💪Wiemy jak długo jesteście w stanie skutecznie przyjmować wiedzę, dlatego jeden dzień szkoleniowy trwa nie dłużej niż 6h zegarowych.

💰Koszt: 2300 zł *

*nie uwzględnia kosztów związanych z praktykami