O klubie

Z pasji do dbania o kondycję fizyczną i zdrowie powstało miejsce BIO – SFERA – miejsce gdzie zadbasz o swoje dobre samopoczucie, zwiększysz świadomość ciała oraz polepszysz wygląd sylwetki.

Nasza oferta skierowana jest dla kobiet jak i mężczyzn, którzy potrzebują zarówno spokojniejszych ćwiczeń prozdrowotnych jak i dynamicznego wzmocnienia ciała. Zajęcia z trenerem personalnym będą idealne dla osób, które chcą rozpocząć swoją drogę do pięknej sylwetki. Trener dopilnuje prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń co przyniesie szybkie i zadowalające efekty! Aby, wyróżnić się na tle innych obiektów, poszerzyliśmy swoją ofertę o zajęcia dla przyszłych Mam, które później można kontynuować ze swoimi pociechami. Wiek nie gra roli – prowadzimy również zajęcia dla osób starszych, które pragną dłużej cieszyć się dobrą sprawnością ruchową.

Panie zapraszamy na modelujące zajęcia fitness, a Panów na treningi siłowe i kondycyjne. Treningi  te przyspieszają metabolizm i poprawiają wydolność oraz doskonalą technikę wykonywanych ćwiczeń.

Wyrzeźbienie ciała, poprawa kondycji, zwiększenie siły -to wyzwania dla nas.

W naszych progach możesz również zadbać o swoje zdrowie korzystając z konsultacji i masaży fizjoterapeutycznych. Dzięki czemu unikniesz kontuzji i urazów, a co za tym idzie bólu i dyskomfortu.  Korzystając z masaży, spotęgujesz starania podjęte podczas treningów oraz odprężysz mięśnie. O wiele szybciej pozbędziesz się problemu wiotkiej skóry czy cellulitu.

Kameralny wystrój i przyjazna atmosfera sprawi, że po ciężkim dniu znajdziesz drogę do relaksu, dasz upust emocjom oraz uwolnisz endorfiny, które dodadzą Cię pozytywnej energii!

Do zobaczenia na sali!